داشتن یک وب سایت فروشگاه آنلاین برای کسب و کار شما ضروری ست

داشتن یک وب سایت فروشگاه آنلاین برای کسب و کار شما ضروری ست


آیا داشتن یک وب سایت فروشگاه آنلاین برای کسب و کار شما ضروری ست ؟

اگر شما هم دنبال راهی آسان برای افزایش فروش آنلاین خود و افزایش مشتریان جدید هستید و پاسخ ” بله ” است، این مقاله برای شماست.
اگر شما صاحب یک رستوران یا فروشگاه خرده فروشی کوچک هستید و یا هر بیزنیسی دیگر هستید و وب سایت فروشگاه آنلاین ندارید در واقع در حال از دست دادن زمان و پول هستید.
امروزه با جهان اینترنت و افزایش گسترده ی تجارت الکترونیکی روبه رو هستیم . بنابراین کاربران اینترنتی دیگر فقط برای انجام تحقیقات، ارسال ایمیل پای سیستم کامپیوتر خود نمی نشینند و از سمت دیگر تعداد افرادی که به وسلیه ی گوشی همراه به اینترنت دسترسی دارند روبه افزایشی چشمگیر است. و همه ی ما برای پاسخ تمامی نیازهای زندگی یمان ارتباط هایمان از گوشی همراه خود استفاده می کنیم.

اما نکته ی قابل توجه این است که فروش تجارت جهانی در سال 2019 حدود 3.45 ترلیون دلار بوده است و واضح است این عدد رشد تصاعدی در طی چند سال آینده هم خواهد داشت.
اگر دلایل هنوز شما را برای داشتن یک وبسایت فروشگاهی آنلاین متقاعد نکرده است 7 دلیل زیر را مطالعه کنید چون با مطالع ی دلایل زیر متقاعد خواهید شد که هرچه سریع تر وب سایت فروشگاه آنلاین خود را راه اندازی کنید:

1- مشتریان جدید جذب خواهید کرد
ارزش افزوده ی سایت فروشگاهی آنلاین برای تمامی بیزینس ها جذب مشتری جدید است و این موضوع از طریق فرآیندی به نام بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جست و جو انجام میشود.
سئو یا همان بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جست و جو فرآیندی است که در ظاهر شدن وب سایت شما در صفحات اول موتورهای جست و جو مثل گوگل تاثیرگذار است.
بیشتر خریداران قبل از تصمیم به خرید از موتورهای جست وجو استفاده می کنند.
نمایش وب سایت فروشگاه آنلاین شما در نتایج گوگل ارزشی باورنکردنی دارد که لازمه ی آن در ابتدا داشتن یک وی سایت فروشگاه آنلاین و سپس بهینه سازی است.

2- کسب درآمد آنلاین و سود بیشتر و ریسک کمتر
پرداخت هزینه های طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین و هزینه های پشتیبانی و نگهداری آن در مقایسه با اجاره ی فروشگاه فیزیکال – دیزاین فروشگاه و پرداخت حقوق پرسنل بسیار کم است و در نتیجه سودهی بیشتری خواهید داشت و وب سایت فروشگاه آنلاین رسیک های مثل آتش سوزی، سرقت و … را ندارد و علاوه بر آن شما بدون نیاز یه هزینه ی زیاد نصب دوربین های مدار بسته میتوانید تمامی اقلام فروشگاه خود را سیستمی چک کنید.

3- مشتریان با خرید اینترنتی راحت تر ارتباط برقرار می کنند.
تصور کنید مشتری شما در منزل خود یا در مسیر رفتن به سرکار و یا حتی مهیمانی آنچه را که میخواهد بصورت آنلاین خریداری می کند و علاوه بر آن اطلاعات لازم در خصوص یا خدمات مورد نیاز خود بدون پرسش از افراد خاص کسب می کنند و حق انتخاب و دسترسی بیشتری برای انتخاب محصول دارند.

4- افزایش ساعت کار با وب سایت فروشگاه آنلاین
در هر ساعتی از روز و در طول تمام هفته بدون نیاز به کارمند شبانه روزی می توانید فروش داشته باشید و حتی زمانی که خودتان خواب هستید.
و فروش شما به یک محدوده ، محله یا منطقه خاص و زمان تعیین شده محدود نمیشود چرا که تمامی کاربران در سراسر دنیا می توانند خدمات شما را ببینید.

5- وارد عرصه ی رقابت با رقبای تجارت الکترونیک می شوید
در عرصه ی رقابت تجارت الکترونیکی هر چقدر دیر تر اقدام به طراحی سایت فروشگاهی کنید زمان و پول بیشتری را از دست داده اید چرا که در این رقابت فروش بصورت تصاعدی رو به افزایش است.

6- به بیزینس و تجارت خود سرعت می بخشید
تمام کسب و کارهای موفق امکان فروش آنلاین هم دارند . فروش آنلاین در کنار فروش فیزیکال امکان القای حس انتخاب و ارزش گذاری به مشتری می دهد .
از مزایای طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین می توان ارائه ی دو گزینه ی تحویل توسط فروشنده در محل تعیین شده توسط خریدار و یا تحویل توسط مشتری در فروشگاه فیزیکال باشد.

7- در هزینه های خود صرفه جویی کنید
چون در  سایت فروشگاهی بسیاری از مسئولیت ها و فعالیت های مربوط به فروش که معمولا بر عهده ی کارمندان است از بصورت سیستماتیک انجام میشود و الزامی به حضور نیروی انسانی ندارد بنابراین با طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین این امکان برای شما فراهم می شود که نیاز کمتری به کارمندان و نیروی انسانی خود داشته باشید.

2 نظرات و سوالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *