دنیای کسب و کار و تجارت الکترونیکی روز به روز در حال گسترش و پیشرفته تر شدن است. در این مقاله میخواهیم در خصوص ضرورت طراحی سایت و سئو برای شما بگوییم.

برای اینکه کسب وکار شما در رقابت دنیای الکترونیکی سرپا بماند و بتواند از سایر رقبا پیشی بگیرد ابتدا باید یک سایت بروز و مدرن و با استاندارهای سئو داشته باشید و سپس بهینه سازی سایت را شروع کنید.

سئو برای کسب وکارهای نوپا مهم ترین موضوع برای بازاریابی و پیشرفت است و برای کسب وکارهای قدیمی تر مقرون به صرفه ترین راه رقابت .

اگر مقاله ی « چرا هر سایتی باید سئو شود ؟ سئو چیست ؟ آموزش مفاهیم سئو و کاربردهای سئو » را هنوز نخوانده اید پیشنهاد میکنیم این مقاله را نیز مطالعه کنید چون نکات مهم و طلایی در آن توضیح داده شده است.

10 دلیل که چرا کسب و کار شما به طراحی سایت و سئو نیاز دارد

1. جستجوی ارگانیک اغلب منبع اصلی ترافیک وب سایت است

جستجوی ارگانیک بخش بزرگی از عملکرد وب سایت اکثر مشاغل و یک جزء مهم از قیف خریدار و در نهایت وادار کردن کاربران به تکمیل تبدیل یا تعامل است.

گوگل نسبت به سایر موتورهای جست و جو مانند Yahoo، Bing، Baidu، Yandex، DuckDuckGo و بسیاری دیگر، سهم قابل توجهی از بازار جستجو را در اختیار دارد.

این بدان معنا نیست که همه موتورهای جستجو به دیده شدن یک برند کمک نمی کنند – آنها این کار را می کنند. فقط گوگل بخش قابل توجهی از کل بازار جستجو را در اختیار دارد.

گوگل، به عنوان پربازدیدترین وب سایت در جهان با بیش از 1 میلیارد کاربر، محبوب ترین ارائه دهنده ایمیل در سراسر جهان است.

قابل مشاهده بودن به عنوان یک منبع قابل اعتماد توسط گوگل و سایر موتورهای جستجو همیشه به نفع یک کسب و کار و برند است. سئوی با کیفیت و یک وب سایت با کیفیت بالا موجب ارتقا و پیشرفت کسب و کارهاست.

 

مقایسه موتورهای جست و جو
از مقایسه موتورهای جست و جو میتوان فهمید که گوگل در راس تمامی موتورهای جستوجوست

2-SEO باعث ایجاد اعتماد و اعتبار می شود

طراحی سایت با رابط کاربری مدرن و تجربه کاربری عالی و همچنین دارای محتوای ارشمند کمک میکند تا کاربران برای بازدید از سایت شما زمان بیشتری را صرف کنند.

پس بهینه سازی سایت به سایت شما اعتبار میبخشد و موجب بالا رفتن ترافیک سایت شما خواهد شد چرا که بهینه سازی چیزی جز داشتن محتوای ارزشمند و سایت جذاب و خوب برای بازدیدکنندگان نیست.

3-SEO بهترین راه برای شناخت کاربران است

از رفتار و نوع برخورد کاربران با سایت و محتوای آن میتوانید متوجه شوید کاربران شما دقیقا چه خواسته ای دارند و مخاطب هدف خود را بشناسید.

اگر مخاطب هدف و خواسته او را بشناسید برای موفقیت در کسب و کارتان نیمی از راه را رفته اید.

4-سئوی خوب به معنای تجربه کاربری بهتر است

تجربه کاربری به اولویت شماره یک هر بازاریاب الکترونیکی تبدیل شده است. همه خواهان رتبه بندی ارگانیک بهتر و حداکثر دید هستند. با این حال، تعداد کمی متوجه می شوند که تجربه کاربری بهینه بخش بزرگی از رسیدن به آنجا است.

گوگل یاد گرفته است که چگونه یک تجربه کاربری خوب یا نامطلوب را تفسیر کند و یک تجربه کاربری مثبت به عنصری اساسی برای موفقیت یک وب سایت تبدیل شده است.

5- سئوی محلی به معنای افزایش تعامل،بالا رفتن ترافیک سایت و تبدیل کاربران به مشتری است

با افزایش و تسلط رو به رشد ترافیک تلفن همراه، جستجوی محلی به بخش اساسی موفقیت کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​تبدیل شده است.

متخصصان طراحی سایت و سئو این کار را با بهینه‌سازی وب‌سایت برند و محتوای آن، از جمله نقل‌قول‌های محلی و بک لینک‌ها، و همچنین فهرست‌های منطقه‌ای مرتبط با مکان و بخش تجاری که یک برند به آن تعلق دارد، انجام می‌دهند.

6-سئو بر چرخه خرید تأثیر می گذارد

اگر از تکنیک های سئو برای انتقال پیام‌های خود برای معاملات خوب، محصولات و خدمات نوآورانه به درستی استفاده کنید بدون شک بر چرخه خرید تأثیر مثبت خواهد گذاشت.

7- درک SEO به شما کمک می کند تا محیط تجارت الکترونیک را درک کنید

وب جهانی همیشه در حال تغییر کردن و بروز شدن است، زنده ماندن کسب و کار و رقابت در این عرضه بسیار چالش برانگیز شده است. هر زمان که شروع کنید یک قدم رو به جلو رفته اید و بقول ضرب المثل معروف ماهی رو از وقت از آب بگیری تازه است

8- سئو نسبتا ارزان و بسیار مقرون به صرفه است

مطمئناً هزینه دارد. اما همه بهترین کارها انجام می شود، درست است؟

سئو در طرح کلان کارها نسبتاً ارزان است و بازده آن به احتمال زیاد از نظر سود یک برند برای نتیجه قابل توجه خواهد بود.

این هزینه بازاریابی نیست؛ این یک سرمایه گذاری تجاری واقعی است و قطعا در دارز مدت به این نتیجه خواهید رسید.

9- سئو روابط عمومی است

طراحی سایت و سئو به ایجاد ارزش ویژه بلندمدت برای برند شما کمک می کند. یک رتبه خوب و یک موقعیت مطلوب به ارتقای نمایه برند شما کمک می کند.

مردم اخبار و موارد مرتبط را جستجو می کنند و داشتن یک استراتژی سئو و روابط عمومی خوب به این معنی است که برند شما دیده می شود.

داشتن یک تجربه کاربری خوب در طراحی سایت به این معنی است که پیام های شما شنیده می شود و محصولات یا خدمات شما به فروش می رسند.

10-سئو یک استراتژی بلند مدت است

سئو می تواند (و امیدواریم که دارد) تأثیر قابل توجهی در سال اول برای کسب و کار شما داشته باشد، و بسیاری از این اقدامات روی پیشرفت کسب و کار شما تاثیر خواهند داشت .

هر چه زمان، تلاش و بودجه سئو بیشتر باشد، یک وب سایت بهتر و طولانی تر می تواند یک رقیب شایسته در بازار خود باشد.

 

منابع :

searchenginejournal

Moz

Google

1 ارسال نظر و یا سوال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *