چرا وبلاگ نویسی مهم است

با وجود تقریباً 4 میلیارد نفر در سراسر جهان که در حال حاضر به اینترنت متصل هستند، هرگز زمان بهتری برای مشاغل وجود نداشته است که وبلاگ نویسی را در استراتژی بازاریابی خود بگنجانند، آیا مزایای وبلاگ نویسی را می دانید؟

وبلاگ نویسی نه تنها باعث افزایش ترافیک وب سایت و تبلیغ محصولات و خدمات شما می شود، بلکه به شما کمک می کند تا با مشتریان بالقوه خود تعامل کنید.

در این مقاله، ما قصد داریم مزایای وبلاگ نویسی برای کسب و کار و اینکه چگونه می توانید با ایجاد محتوای مرتبط که لینک های ورودی و ترافیک را به سایت شما هدایت می کند، شروع کنید را برجسته کنیم.

مزایای وبلاگ نویسی برای تجارت

سوالی که بسیاری از مردم پس از راه اندازی یک کسب و کار می پرسند این است که آیا وبلاگ نویسی در سال 2021 ارزش آن را دارد؟

پاسخ کوتاه: بله! و در اینجا ما دلایل این پاسخ را می گوییم.

مزایای وبلاگ نویسی برای تجارت
مزایای وبلاگ نویسی برای تجارت و بازاریابی الکترونیکی

اگر می خواهید دلیل تاکید ما بر وبلاگ نویسی را متوجه شوید پیشنهاد میکنیم ادامه مقاله را مطالعه کنید:

 

۱- به هدایت ترافیک به وب سایت شما کمک می کند.

اگر می خواهید بازدیدکنندگان وب سایت بیشتری داشته باشید، دست خود را بالا ببرید. آره منم همینطور.

اکنون به روش هایی فکر کنید که مردم وب سایت شما را پیدا می کنند:

 آنها می توانند نام شما را مستقیماً در مرورگر خود تایپ کنند، اما این برای مخاطبانی است که شما قبلاً دارید. آنها می دانند که شما چه کسی هستید، شما در رادار آنها هستید، و این به شما کمک نمی کند ترافیک بیشتری نسبت به آنچه قبلاً دریافت می کنید داشته باشید.

می‌توانید با خرید یک لیست ایمیل (جرأت ندارید!)، آن‌ها را منفجر کنید، و امیدوار باشید که برخی از افراد ایمیل‌ها را باز کرده و روی آن کلیک کنند، هزینه ترافیک را بپردازید. اما این گران است و، می دانید، غیرقانونی است.

می توانید با قرار دادن هزاران تبلیغات پولی، هزینه ترافیک را بپردازید، که غیرقانونی نیست اما هنوز هم بسیار گران است. و به محض اینکه پولتان تمام شود، ترافیک شما نیز متوقف می شود.

بنابراین، چگونه می توانید ترافیک یا خوانندگان جدیدی را به سایت خود جذب کنید؟ شما می توانید از طریق وبلاگ نویسی و بهینه سازی سایت خود برای موتورهای جستجو.

 به تعداد صفحات وب سایتتان فکر کنید. احتمالاً یک تن نیست، درست است؟ و به این فکر کنید که چند بار آن صفحات را به روز می کنید. احتمالاً نه آنقدرها، درست است؟

 خوب، وبلاگ نویسی یک راه عالی برای حل هر دوی این مشکلات است، پس تا اینجا با بسیاری از مزایای وبلاگ نویسی آشنا شدیم.

 هر بار که یک پست وبلاگ ایجاد و منتشر می کنید، یک صفحه نمایه شده دیگر در وب سایت شما قرار می گیرد، که به معنای فرصتی دیگر برای شماست تا در صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) ظاهر شوید و ترافیک را به وب سایت خود در جستجوی ارگانیک هدایت کنید.

 ما کمی بعد به مزایای وبلاگ نویسی در سئوی شما خواهیم پرداخت، اما این یک نشانه دیگر برای گوگل و سایر موتورهای جستجو است که وب سایت شما فعال است، و آنها باید مرتباً بررسی کنند تا ببینند چه محتوای جدیدی ظاهر می شود. .

 

2. می توانید محتوای وبلاگ را برای رسانه های اجتماعی تغییر دهید.

وبلاگ نویسی برای کسب و کارتان به شما کمک می کند تا از طریق رسانه های اجتماعی شناخته شوید. هر بار که مقاله جدیدی ایجاد می کنید، محتوایی ایجاد می کنید که مردم می توانند در شبکه های اجتماعی – توییتر، لینکدین، فیس بوک، پینترست – به اشتراک بگذارند که به شما کمک می کند تا کسب و کار شما را در معرض مخاطبان جدیدی قرار دهید که ممکن است هنوز شما را نشناسند.

 محتوای وبلاگ همچنین به تداوم حضور شما در رسانه های اجتماعی کمک می کند.

 به جای اینکه همیشه از مدیر رسانه های اجتماعی خود بخواهید که محتوای کاملاً جدید برای رسانه های اجتماعی ایجاد کند (یا خودتان آن محتوا را ایجاد کنید)، وبلاگ شما می تواند به عنوان مخزن محتوا عمل کند.

 شما با محتوای وبلاگ دسترسی اجتماعی خود را تقویت می کنید و بازدیدکنندگان جدید وب سایت را از طریق کانال های اجتماعی خود به وبلاگ خود هدایت می کنید. باید بگویم یک رابطه کاملاً همزیست.

3. در تبدیل ترافیک به دیده شدن و تاثیرگذاری کمک می کند.

اکنون که مقداری ترافیک از طریق وبلاگ شما به سایت شما وارد می شود، فرصتی دارید که آن ترافیک وب سایت را به دیده شدن تبدیل کنید.

 مانند هر پست وبلاگی که می نویسید صفحه منتشر شده دیگری است، هر نوشته فرصت جدیدی برای موثر بودن و دیده شدن جدید است.

میتوانید در هر نوشته راه های تماس رایگان قرار دهید که مزایای زیر را دارد:

 بازدید کننده به وب سایت می آید

بازدیدکننده تماس برای اقدام را برای یک پیشنهاد رایگان می بیند

بازدیدکننده بر روی تماس برای اقدام کلیک می‌کند و به صفحه فرود می‌رود که حاوی فرمی برای پر کردن اطلاعات خود است.

بازدید کننده فرم را پر می کند، اطلاعات را ارسال می کند و پیشنهاد رایگان را دریافت می کند

اگر در این پست وبلاگ به پایین اسکرول کنید، یک دکمه فراخوان برای اقدام خواهید دید.

 در واقع، 99.9 درصد از پست‌های وبلاگی که منتشر می‌کنیم دارای دکمه‌های فراخوان هستند و شما نیز باید دکمه‌های آن را داشته باشید. به این ترتیب ترافیک وب سایت خود را به سرنخ برای تیم فروش خود تبدیل می کنید.

 بازاریابی ورودی – استراتژی وبلاگ نویسی توجه: همه خوانندگان وبلاگ مشتری نمی شوند، و این اشکالی ندارد. هیچ کس 100٪ افرادی را که وبلاگ آنها را می خوانند به مشتری تبدیل نمی کند. فقط وبلاگ نویسی کنید، در هر پست وبلاگ تماس برای اقدام قرار دهید، یک معیار نرخ تبدیل بازدیدکننده به رهبر برای خود تعیین کنید و هر ماه برای بهبود معیار تلاش کنید.

4. نتایج بلندمدت را به همراه دارد.

بهترین وبلاگ های تجاری به سوالات رایج خوانندگان و مشتریان خود پاسخ می دهند.

 اگر به طور مداوم محتوا یا مقالات ارزشمندی را برای مخاطبان هدف خود ایجاد کنید، شما را به عنوان یک رهبر صنعت یا مرجع در نظر آنها معرفی می کند.

 آیا می توانید تصور کنید که ارسال یک پست وبلاگ آموزشی که برای روشن کردن مسائل برای مشتری سردرگم نوشته اید چه تاثیری دارد؟ یا اگر یک فروشنده محتوای وبلاگ نوشته شده توسط فروشنده خود را کشف کند، چند معامله دیگر می تواند ببندد؟

 فرض کنید مشتریان بالقوه پاسخ سوالات روزمره خود را از طریق پست های وبلاگی که توسط افراد شرکت شما نوشته شده است پیدا کنند. در این صورت، آنها به احتمال زیاد با اعتماد به آنچه شما می‌گویید وارد قیف فروش می‌شوند، زیرا شما در گذشته به آنها کمک کرده‌اید – حتی قبل از اینکه بخواهند چیزی از شما بخرند.

مشتریان بالقوه ای که پست های وبلاگ شما را خوانده اند، معمولاً با آگاهی بیشتر از محصولات و خدمات شما، جایگاه شما در بازار و صنعت شما وارد قیف فروش می شوند. این باعث می شود که یک مکالمه فروش بسیار سازنده تر از گفتگوی بین دو غریبه نسبتاً انجام شود.

فروشندگانی که با سؤالات خاصی مواجه می شوند که نیاز به توضیح عمیق یا پاسخ مستند دارند، می توانند از آرشیو پست های وبلاگ استخراج کنند. این مقالات نه تنها به حرکت سریع‌تر فرآیند فروش کمک می‌کنند تا زمانی که یک نماینده فروش مجبور بود دارایی‌ها را از ابتدا ایجاد کند، بلکه فروشنده را به‌عنوان منبعی مفید برای مشتریان احتمالی خود قرار می‌دهند – بنابراین به ایجاد اعتماد کمک می‌کنند.

 

5. وبلاگ نویسی به ایجاد لینک کمک می کند.

لینک های ورودی یا بک لینک ها از جمله 200 عاملی هستند که الگوریتم گوگل هنگام رتبه بندی یک سایت در صفحه نتایج موتور جستجو در نظر می گیرد. بسیاری از کارشناسان و صاحبان مشاغل کوچک نیز بر این باورند که بک لینک ها سومین عامل مهم در بهینه سازی موتورهای جستجو هستند.

اگرچه ایجاد لینک های ورودی ضروری است، اما 41 درصد از کارشناسان سئو می گویند که لینک سازی چالش برانگیزترین بخش بهینه سازی جستجو است.

هنگامی که مقالاتی ایجاد می کنید که نه تنها برای مشتریان بالقوه خود بلکه برای سایر شرکت هایی که مخاطبان شما آنها را رهبران صنعت می دانند نیز ارزشمند هستند، به دست آوردن لینک های مرتبط آسان تر خواهد بود.

پیوندهای وب سایت های معتبر به عنوان یک رأی اعتماد یا توصیه از سایر وب سایت ها عمل می کنند. و این به Google نشان می دهد که شما قابل اعتماد و متخصص در صنعت خود هستید.

یکی دیگر از مزایای بک لینک ها این است که به شما در ایجاد اعتبار دامنه خود کمک می کنند، که به بهبود قابلیت کشف کلی شما در موتورهای جستجو کمک می کند.

 

6. نتایج بلندمدت را به همراه دارد.

اگر بتوانید به هاوایی سفر کنید، به باشگاه بروید، و هر چند ساعت که می خواهید بخوابید، و همچنان بتوانید ترافیک سایت خود را هدایت کنید، فوق العاده خواهد بود.

اما خبر خوب! این کاری است که وبلاگ نویسی انجام می دهد – در درجه اول از طریق موتورهای جستجو.

منظور ما این است:

تصور کنید جمعه برای یک ساعت نشسته اید تا یک پست وبلاگ بنویسید و منتشر کنید. بیایید بگوییم که پست وبلاگ در روز دوشنبه 100 بازدید برای شما به ارمغان می آورد. در روز سه‌شنبه ۵۰ بازدید دیگر و ۵ بازدید دیگر دریافت می‌کنید زیرا تعداد کمی از افراد دیگر آن را در رسانه‌های اجتماعی پیدا می‌کنند و برخی از مشترکین شما در ایمیل و RSS خود گیر می‌آورند. اما پس از چند روز، بیشتر هیاهوی آن پست از بین می رود و شما 150 بازدید و 15 امتیاز کسب کرده اید.

بنابراین در حالی که زنگ چرت زدن خود را می زنید، در هاوایی موج سواری می کنید و آهن پمپاژ می کنید، ترافیک و سرنخ را نیز هدایت می کنید. تلاشی که دیروز انجام دادید می تواند در آینده به صدها هزار بازدید و سرنخ تبدیل شود.

علاوه بر این، می توانید از محتوای وبلاگ خود به روش های خلاقانه زیادی کسب درآمد کنید. مدل های کسب و کار مانند بازاریابی وابسته به این معنی است که شما می توانید از وبلاگ نویسی در مورد هر موضوعی درآمد کسب کنید – از آرایش و زیبایی گرفته تا کمپینگ و موتور سیکلت.

طیف گسترده‌ای از برنامه‌های وابسته وجود دارد که می‌توانید از ارجاع افراد به محصولات و خدمات مرتبط درآمد کسب کنید.

وقتی صحبت از وبلاگ نویسی می شود، بیشتر فروش شما احتمالاً از مقالات قدیمی شما خواهد بود.

همین امر در مورد بازدیدهای تولید شده در یک ماه جاری نیز صدق می کند – حدود 90 درصد از بازدیدهایی که ما هر ماه تولید می کنیم از پست های وبلاگ منتشر شده در ماه های قبل است. گاهی سالها پیش.

ما این نوع پست‌های وبلاگ را پست‌های ترکیبی می‌نامیم. همه پست‌های وبلاگ در این دسته قرار نمی‌گیرند، اما هرچه پست‌های وبلاگ همیشه سبز بیشتری بنویسید، احتمال بیشتری وجود دارد که در یکی از آن پست‌های وبلاگ ترکیبی قرار بگیرید.

در تحقیقات خود متوجه شدیم که از هر ده پست وبلاگ حدود 1 پست به پست های وبلاگ ترکیبی تبدیل می شود.

ترکیب پست های وبلاگ

برای من (و امیدوارم برای شما)، این مقیاس پذیری وبلاگ نویسی تجاری را نشان می دهد.

اگرچه ممکن است نتایج فوری را نبینید، با گذشت زمان، می‌توانید روی مقدار قابل پیش‌بینی ترافیک و بازدید برای کسب‌وکار خود بدون هیچ گونه سرمایه‌گذاری منابع اضافی حساب کنید – کار برای ایجاد این ترافیک و آن مشتریان از قبل انجام شده است.

اگر می‌خواهید درباره تأثیر بلندمدت وبلاگ‌نویسی و چگونگی بهره‌مندی از مزایای بیشتر از پست‌های وبلاگی که در جستجوی ارگانیک برای کسب‌وکار شما رتبه‌بندی می‌شوند، اطلاعات بیشتری کسب کنید.

7. به شما کمک می کند اخبار شرکت را به اشتراک بگذارید.

یکی دیگر از مزایای وبلاگ نویسی برای هر کسب و کار بزرگ و کوچک، وسیله ای برای به اشتراک گذاشتن اخبار و داستان های شرکت است.

وبلاگ‌ها نه تنها می‌توانند حاوی مقالاتی باشند، بلکه اخباری را نیز شامل می‌شوند که نشان می‌دهند یک شرکت در حال انجام چه کاری است.

آیا مدیر بازاریابی محتوای جدیدی استخدام کرده اید؟ آن را در وبلاگ خود به اشتراک بگذارید.

با کارشناسان بازاریابی آنلاین و صنعت مصاحبه کردید؟ آن را در وبلاگ خود قرار دهید.

آیا یک مطالعه موردی درخشان دارید که نشان دهد محصولات و خدمات شما چگونه به مشتریان کمک می کنند؟ به مخاطبان خود در مورد آن در وبلاگ خود بگویید.

آیا میزبان نمایشگاه یا نمایشگاه محلی هستید؟ توجه افراد را از طریق وبلاگ خود جلب کنید.

اشتراک‌گذاری اخبار شرکت در وبلاگ شما نه تنها برند شما را انسانی می‌کند، بلکه به مخاطبان شما کمک می‌کند متوجه شوند که شما همیشه قصد فروش ندارید.

مزایای ثانویه وبلاگ نویسی تجاری

دلایل دیگری نیز وجود دارد که ممکن است کسب‌وکارها بخواهند وبلاگ بنویسند، اما من فکر می‌کنم آنها کوچک‌تر هستند و از مزایای اصلی وبلاگ نویسی دور می‌شوند.

به عنوان مثال، من دوست دارم از وبلاگ خود استفاده کنم تا کمپین های گسترده را قبل از اینکه پول و زمان زیادی برای ایجاد آنها سرمایه گذاری کنم، آزمایش کنم. من همچنین دوست دارم از وبلاگ ما برای درک بهتر شخصیت خود استفاده کنم.

و در حالی که این نباید استفاده اصلی آنها باشد، همه اینها مفید بودن یک وبلاگ تجاری هستند، اما برای من مزایای ثانویه هستند.

چگونه برای کسب و کار خود وبلاگ نویسی کنید؟

مزایایی را که وبلاگ تجاری شما می تواند برای شما به ارمغان بیاورد را مشاهده کرده اید – ترافیک بیشتر، تاثیرگذاری، قدرت و رابطه بهتر با مخاطبانتان. و شما بدون شک برای شروع در حال فکر کردن هستید.تیم وب سایت شما برای تولید محتوا و مقاله درجه یک و منحصربفرد در کنار شماست.

تیم وب سایت اول برای تولید محتوای منحصربفرد و وبلاگ نویسی در کنار شماست.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *