خواه شما قصد معرفی برند و یا بالا بردن فروش و کسب درآمد داشته باشید، دستیابی به این اهداف بدون طراحی وب سایت خوب و فکر شده دشوار است.

مخاطبان شما از طراحی وبسایت شما انتظار دارند که تمامی اطلاعاتی که برای تصمیم گیری لازم دارند بصورت واضح، جامع و کامل در اختیار آنها قرار بگیرد.
بر اساس تحقیقاتی گفته می شود که نحوه ی استفاده و سطح انتظارات مردم از طراحی وب سایت برای کسب اطلاعات و پاسخ نیازهایشان، دائما در حال تغییر است و آنچه امسال در طراحی وبسایت بازدهی و نتیجه دهی مطلوبی داشته ممکن است در سال آینده مفید واقع نشود.

بنابراین مهم است که از آپدیت های مهم طراحی سایت پیروی کنید که می تواند به برند شما برای بروز ماندن کمک کند.

چهار ایده برای بالا بردن سطح کیفی و بروز ماندن طراحی وبسایت شما از لحاظ گرافیکی پیشنهاد شده است :

1- تصاویر در ترکیب متن و سایر گرافیک ها
با استفاده از عکس های با کیفیت بالا در طراحی سایت و ترکیب گرافیک و عکس مدرن با هم می توانید جذابیت بصری در طراحی وبسایت خود ایجاد کنید.
استفاده از گرافیک ها باعث ایجاد حس زیبایی ساده و پویا می شود و برای اینکه نتیجه ی بهتری از طراحی وبسایت بگیریم باید گرافیک و عکس های مناسبی را در طراحی سایت انتخاب کنید که با شخصیت برند شما و بصورت کلی با طراحی سایت شما هارمونیو سازگاری داشته باشد.
به عنوان مثال اگر شما یک وبسایت فروشگاه آنلاین دارید که محصولات پخت و پز شده می فروشد می توانید از تصاویر جذاب شیرینی و کیک در طراحی سایت خود استفاده کنید.

2- القای حس مینیمالیستی
اگرچه مینیمالیستی موضوعی جدید نیست اما جذابیت خود را بین برندهایی که زیبایی و پیچیدگی خاصی دارند حفظ کرده است.
اپل با استفاده موثر از فضای خالی برای نمایش کارآمد هرچه بیشتر محصولات تاکید دارد.
اگر می خواهید در طراحی وب سایت خود بیشتر روی محصولاتتان تاکید کنید از فضاهای خالی بیشتری استفاده کنید و یک تم تر و تمیز انتخاب کنید.

3- استفاده از رنگ های پاستلی در طراحی وبسایت
پیشنهاد میکنیم در طراحی وبسایت خود از رنگ های پاستلی استفاده کنید و رنگ هایی مثل آبی، صورتی و زرد که واقعا می توانند احساس نوستالژیکی که به محصولاتتان بدهد.

4- محتوای بومی شده تولید کنید
در این زمانه توانایی شخصی سازی وبسایت خود برای مخاطبین محلی عملکرد مهمی است اگر در این زمینه اطلاعات کافی و لازم ندارید به شما پیشنهاد می کنیم از یک شرکت طراحی وبسایت کمک بگیرید.

جهت سفارش وب سایت و یا مشاوره طراحی سایت و تولید محتوا، آماده ی پاسخگویی به سوالات شما هستیم.

شماره تماس :

1 ارسال نظر و یا سوال

  • […] تجربه کاربری یکی از نکات بسیار مهم در سئو است چرا که اگر مشتری تجربه ی خوبی را در مواجه با سایت شما نداشته باشد یا محصول و خدمات مورد نظر خود را نتواند به راحتی پیدا کند و یا مثلا نتواند عبارت و کلمه ی مورد نظر خود را جست و جو کند و یا برگه ها و نوشته ها از بین رفته باشند و با ارور ۴۰۴ مواجه شود و یا ساعت کند لود شما، سایت را سریعا ترک خواهد کرد و نرخ پرش سایت شما افزایش خواهد یافت. […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *